AW26033-2019-4735_1.jpg
AW26033-2019-4735_3.jpg
AW26033-2019-4735_3a.jpg
Zoom

Nordlys

Nordlys Embla balaklava ull, brun

Art:  10325803

Velg størrelse
På nettlager
( 249 kr)
( 249 kr)
249 kr (Medl.pris )
i
×

Aktiver rabatten din

Kjøp minst 2 varer for totalt 799 NOK eller mer! Kampanjen varer til 28/9 kl. 12:00. Vilkår

Leveringstid ca. arbeidsdager

Beskrivelse

Balaklava fra Nordlys laget i myk merinoull som gir en naturlig beskyttelse mot kulde for både hode, hals og nakke i vinterhalvåret. Takket være merinoullens unike egenskaper varmer materialet selv om det blir fuktig, samtidig som det puster for å regulere temperaturen under aktiv lek.

Myk komfort og ansvarlig produksjon

Den myke ullkvaliteten føles behagelig mot huden, og de flate sømmene minimerer risikoen for gnaging når balaklavaen brukes under en hjelm eller en annen lue. Plagget er sydd med en forlenget passform foran og bak som effektivt dekker glippen mellom jakke og hode, slik at kald vind holdes ute hele dagen. Ullen er Woolmark-sertifisert og helt mulesingfri.

  • Myk merinoull som isolerer varmen og leder bort fuktighet
  • Ribbekant rundt ansiktet for en tett og god passform
  • Flate sømmer som gir høy komfort og minsker gnaging
  • Forlenget parti over bryst og nakke for ekstra beskyttelse mot vind
  • Mulesingfri ull
  • Woolmark-sertifisert
  • Farge: brun
  • Materiale: merinoull

Produktspesifikasjon

Vask 30°C
Ullvaskeprogram

Finn i butikk

Få mer inspirasjon her

Kundevurderinger
MoreInfoIconAltText

Jollyroom sikrer at anmeldelser som er skrevet av ”verifiserte kjøpere”, kommer fra Club Jollyroom-medlemmer, som har kjøpt produktet hos Jollyroom. Måten Jollyroom gjør dette på, er å matche det anmeldte produktet med medlemmets kjøpshistorikk hos Jollyroom. Jollyroom sikrer ikke at andre anmeldelser utelukkende er skrevet av kunder som har kjøpt eller brukt det aktuelle produktet, men oppfordrer bare Club Jollyroom-medlemmer som har brukt produktet til å skrive anmeldelser. Også Jollyrooms ansatte kan anmelde produkter, men bare om de har kjøpt produktet av Jollyroom, og uten at de har fått kompensasjon. De oppgis da som ”verifiserte kjøpere”.

Prishistorikk

Mangler data