0413740-3514_1.jpg
0413740-3514_3a.jpg
0413740-3514_3b.jpg
0413740-3514_3c.jpg
0413740-3514_3d.jpg
0413740-3514_3e.jpg
0413740-3514_4a.jpg
Zoom

Du er kanskje også interessert i

TOPModel

TOPModel Hobbybok Bling Bling

Art:  10348603

På nettlager
( 129 kr)
( 129 kr)
129 kr (Medl.pris )
i
×
Se prishistorikk

Aktiver rabatten din

Kjøp minst 2 varer for totalt 699 NOK eller mer! Kampanjen varer til 13/7 kl. 12:00. Vilkår

Leveringstid ca. arbeidsdager

Beskrivelse

Aktivitetsbok fra TOPModel med Bling Bling-tema for barn som liker å lage smykker, fargelegge og dekorere. Her får barnet bli med inn i en kreativ verden med ringer, armbånd, strass og inspirasjon på hver side. Det rosa designet og de mange håndverksoppgavene gjør boka til en lekende aktivitet for små hender og store ideer. Perfekt for kreativ lek.

Lag dine egne smykker og dekorasjoner

Boken inneholder 14 solide håndverksark med ringer og armbånd som kan klippes ut og settes sammen, samt et ark med fargerike strassklistremerker. I tillegg er det 10 sider med instruksjoner, bilder og inspirasjon som hjelper barnet å utvikle både fantasi og finmotorikk.

  • Hobbybok med smykketema for kreativ lek og skapende aktiviteter
  • 14 solide, bestrukne håndverksark som skal klippes ut og settes sammen
  • 40 ringer og 33 armbånd inngår i innholdet
  • Strassklistremerker og inspirasjonssider for mer variasjon
  • Trener finmotorikk, konsentrasjon og kreativitet
  • Materiale: Papir og plast
  • Alder: Fra 4 år
  • CE-merket

Finn i butikk

  • 365 dagers åpent kjøp
  • Fri frakt* over 1200 kr - gjelder för postpakke
  • Pålitelig levering rett fra eget lager

  • Bestill før 12:00 på hverdager - sendes allerede samme dag!

 

Rask levering 

Bestill innen kl. 12:00 på hverdager og vi sender pakken din allerede samme dag!

Få mer inspirasjon her

Kundevurderinger
MoreInfoIconAltText

Jollyroom sikrer at anmeldelser som er skrevet av ”verifiserte kjøpere”, kommer fra Club Jollyroom-medlemmer, som har kjøpt produktet hos Jollyroom. Måten Jollyroom gjør dette på, er å matche det anmeldte produktet med medlemmets kjøpshistorikk hos Jollyroom. Jollyroom sikrer ikke at andre anmeldelser utelukkende er skrevet av kunder som har kjøpt eller brukt det aktuelle produktet, men oppfordrer bare Club Jollyroom-medlemmer som har brukt produktet til å skrive anmeldelser. Også Jollyrooms ansatte kan anmelde produkter, men bare om de har kjøpt produktet av Jollyroom, og uten at de har fått kompensasjon. De oppgis da som ”verifiserte kjøpere”.

Prishistorikk

Mangler data

Du er kanskje også interessert i