Du er kanskje også interessert i
Zoom
- Prisløfte
- Fri frakt over 1000 kr
- 365 dagers åpent kjøp
Bruk rabattkoden WINTER25 i kassen og få 25% rabatt på barneklær & sko ved kjøp over 1500 kr *Kan ikke kombineres med andre rabattkoder.
Beskrivelse
En god puffjakke fra Didriksons. Digory-modellen er både stilig og funksjonell. Den har en synlig glidelås fra kragen og til nedre kant, to romslige og fleecforede sidelommer, avtagbar hette med avtagbar syntetpels, refleksdetalj for sikkerhetens skyld, og elastiske håndledd for passformens skyld.
Jakken er laget av polyamid og polyester. Foret er farget med solution dye-teknikk, som sparer vann, energi og kjemikalier under produksjonen.
Jakken er laget av polyamid og polyester. Foret er farget med solution dye-teknikk, som sparer vann, energi og kjemikalier under produksjonen.
Art: 896691
Produktspesifikasjon
Egenskaper | Refleksdetaljer Fri for fluorkarboner Vindtett Avtagbar hette |
Materiale | Polyamid, polyester |
Filer | Size guide kids - Didriksons.pdf |
Kundevurderinger

